AOC C27G2AE/BK 27″ LED VA 165Hz Full HD Gaming Monitor Curved with AMD FreeSync Premium
AOC C27G2AE/BK Tiltable curved 27” VA monitor with 165 Hz, 1 ms response time and FreeSync Premium An extremely low response time of 1 ms, FHD resolution and 165 Hz refresh rate provide flawless images!
Κωδικός etd.gr: 1345424
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
  • Κατασκευαστής: AOC
  • Τύπος Οθόνης: Gaming Monitor Curved
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: VA
  • Μέγεθος Οθόνης: 27
Άτοκες Δόσεις: Έντοκες δόσεις:
AOC C27G2AE/BK
Tiltable curved 27” VA monitor with 165 Hz, 1 ms response time and FreeSync Premium
An extremely low response time of 1 ms, FHD resolution and 165 Hz refresh rate provide flawless images. The 27” monitor features a curvature of 1500R emulating a more natural field of view. FreeSync Premium guarantees flawless communication between display and GPU.
SKU: 1345424 Categories: , ,
Weight 15 kg
Συχνότητα Hz MON
Τεχνολογία Sync MON
Aspect Ratio 16:9, Pixel Pitch 0.311, Γωνία Θέασης 178/178, 16.7 Million Color, Tilt -3.5/+21.5, Curve 1500R, 2x 2W Speaker, HDMI@144Hz;DP@165Hz, Cables: HDMI;DP