AOC CU34G2X/BK 34″ LED VA 144Hz UltraWide QHD Gaming Monitor Curved with AMD FreeSync
AOC CU34G2X/BK 34" curved gaming monitor with 144 Hz, 1ms response time and 21:9 wide screen resolution The CU34G2X maximizes your gaming experience!
Κωδικός etd.gr: 1345380
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
  • Κατασκευαστής: AOC
  • Τύπος Οθόνης: Gaming Monitor Curved
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: VA
  • Μέγεθος Οθόνης: 34
Άτοκες Δόσεις: Έντοκες δόσεις:
AOC CU34G2X/BK
34″ curved gaming monitor with 144 Hz, 1ms response time and 21:9 wide screen resolution
The CU34G2X maximizes your gaming experience. Thanks to its WQHD resolution this 34″ curved monitor provides extremely detailed and clear images. Additionally, its 144Hz refresh rate, 1ms response time and FreeSync provide an extremely smooth gameplay.
SKU: 1345380 Categories: , ,
Weight 20 kg
Συχνότητα Hz MON
Τεχνολογία Sync MON
Aspect Ratio 21:9, Pixel Pitch 0.275, Γωνία Θέασης 178/178, 16.7 Million Color, Tilt -3.5/+21.5, Swivel ±30, Height 130mm, Curve 1500R, Cables: HDMI;DP