AOC Q27G2U/BK 27″ LED VA 144Hz Wide Quad HD Gaming Monitor with AMD FreeSync Premium
Κωδικός etd.gr: 1340970
Άμεσα διαθέσιμο
  • Κατασκευαστής: AOC
  • Τύπος Οθόνης: Gaming Monitor
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: VA
  • Μέγεθος Οθόνης: 27
Άτοκες Δόσεις: Έντοκες δόσεις:
AOC Q27G2U/BK
Immersive 27″ flat gaming monitor with 144Hz and 1ms response time
The Q27G2U is AOC’s latest flat screen model that comes with a fast 144 Hz refresh rate. Its 1ms reaction time and FreeSync Premium technology deliver smooth, beautiful images that even make games with high-end requirements more enjoyable and ensure you keep your competitive edge in multiplayer.
SKU: 1340970 Categories: , ,
Weight15 kg
Συχνότητα Hz MON
Τεχνολογία Sync MON
Aspect Ratio 16:9, Pixel Pitch 0.275, Γωνία Θέασης 178/178, 16.7 Million Color, Tilt -3.5/+21.5, Swivel ±30, Height 130mm, Pivot 90, Cables: HDMI;DP