LENOVO ThinkPad E14 Gen 2 Black, 14" FHD, i5-1135G7, 8GB, 256GB SSD, Intel Iris Xe, W10 Pro, 3YW (262-94-LVPNE14H)
2px;"andgt;andlt;ul style="box-sizing: content-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 10px;"andgt;andlt;li style="box-sizing: content-box;"andgt;Οι νεότεροι επεξεργαστές Intel Core 11ης γενιάςandlt;/liandgt;andlt;li style="box-sizing: content-box;"andgt;Windows 10 Proandlt;/liandgt;andlt;li style="box-sizing: content-box;"andgt;Fingerprint readerandlt;/liandgt;andlt;li style="box-sizing: content-box;"andgt;Εξαιρετική οθόνη 14" FHDandlt;/liandgt;andlt;li style="box-sizing: content-box;"andgt;Κάλυμα οθόνης από αλουμίνιοandlt;/liandgt;andlt;/ulandgt;andlt;/divandgt;!
Κωδικός etd.gr: 1346126
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
  • Κατασκευαστής: LENOVO
  • Λειτουργικό Σύστημα: Windows 10 Pro
  • Επεξεργαστής: Intel
  • Γενιά Επεξεργαστή: Core i5
  • Μοντέλο Επεξεργαστή: i5-1135G7
SKU: 1346126 Categories: , ,
Weight 3 kg
Κατασκευαστής LPT
Λειτουργικό Σύστημα LPT
Μέγεθος RAM LPT
Τύπος Μνήμης RAM LPT
Shared Graphics LPT
Τύπος Laptop LPT
2in1 LPT
Μπορεί να σε ενδιέφερε...
e-shop - ETD.gr | Epsilon Teledata
Your Cart
Array
    [key] => 98f13708210194c475687be6106a3b84
    [product_id] => 20
    [variation_id] => 0
    [variation] => Array
    [quantity] => 1
    [data] => WC_Product_Simple Object
            [object_type:protected] => product
            [post_type:protected] => product
            [cache_group:protected] => products
            [data:protected] => Array
                    [name] => Epson L1800, L800 Black (EPST67314A)
                    [slug] => epson-l1800-l800-black-epst67314a
                    [date_created] => WC_DateTime Object
                            [utc_offset:protected] => 0
                            [date] => 2021-08-25 16:10:43.000000
                            [timezone_type] => 1
                            [timezone] => +00:00
                    [date_modified] => WC_DateTime Object
                            [utc_offset:protected] => 0
                            [timezone_type] => 1
                            [timezone] => +00:00
                    [status] => publish
                    [featured] =>
                    [catalog_visibility] => visible
  • Quantity per pallet: 1260 pz
  • Quantity per pack: 1 pz
  • Package depth: 145 mm
  • Pallet height: 1120 mm
  • Country of origin: Indonesia
  • Ink type: Dye-based ink
  • Package type: box
  • Printing colours: Photo black
  • Pallet width: 80 cm
  • Package height: 80 mm
  • Quantity per pallet layer: 180 pz
  • Pallet length: 120 cm
  • Quantity per pallet layer (UK): 240 pz
  • Quantity per pallet (UK): 1680 pz
  • Master (outer) case length: 435 mm
  • Print technology: Inkjet printing
  • Pallet height (UK): 1120 mm
  • Master (outer) case width: 310 mm
  • Package weight: 142 g
  • Compatibility: Epson L800
  • Quantity per master (outer) case: 30 pz
  • Pallet length (UK): 120 cm
  • Master (outer) case height: 160 mm
  • Type: Original
  • Pallet width (UK): 100 cm
  • Package width: 62 mm