LG 22MK400H-B 21.5″ LED TN Full HD Monitor with AMD FreeSync
22MK400H-B Οθόνη 22" Full HD Βασικά Χαρακτηριστικά Προβολή Full HD Radeon FreeSync™ OnScreen Control Dynamic Action Sync Black Stabilizer Επίτοιχη τοποθέτηση!
Κωδικός etd.gr: 1335402
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
  • Κατασκευαστής: LG
  • Τύπος Οθόνης: Monitor
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: TN
  • Μέγεθος Οθόνης: 21.5
Αντικαταβολή:
Έντοκες δόσεις:
22MK400H-B
Οθόνη 22″ Full HD
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Προβολή Full HD
  • Radeon FreeSync™
  • OnScreen Control
  • Dynamic Action Sync
  • Black Stabilizer
  • Επίτοιχη τοποθέτηση
SKU: 1335402 Categories: , ,
Weight 7 kg
Συχνότητα Hz MON
Τεχνολογία Sync MON
Υποστήριξη VESA MON
e-shop - ETD.gr | Epsilon Teledata
Your Cart
Array
    [key] => 98f13708210194c475687be6106a3b84
    [product_id] => 20
    [variation_id] => 0
    [variation] => Array
    [quantity] => 1
    [data] => WC_Product_Simple Object
            [object_type:protected] => product
            [post_type:protected] => product
            [cache_group:protected] => products
            [data:protected] => Array
                    [name] => Epson L1800, L800 Black (EPST67314A)
                    [slug] => epson-l1800-l800-black-epst67314a
                    [date_created] => WC_DateTime Object
                            [utc_offset:protected] => 0
                            [date] => 2021-08-25 16:10:43.000000
                            [timezone_type] => 1
                            [timezone] => +00:00
                    [date_modified] => WC_DateTime Object
                            [utc_offset:protected] => 0
                            [timezone_type] => 1
                            [timezone] => +00:00
                    [status] => publish
                    [featured] =>
                    [catalog_visibility] => visible
  • Quantity per pallet: 1260 pz
  • Quantity per pack: 1 pz
  • Package depth: 145 mm
  • Pallet height: 1120 mm
  • Country of origin: Indonesia
  • Ink type: Dye-based ink
  • Package type: box
  • Printing colours: Photo black
  • Pallet width: 80 cm
  • Package height: 80 mm
  • Quantity per pallet layer: 180 pz
  • Pallet length: 120 cm
  • Quantity per pallet layer (UK): 240 pz
  • Quantity per pallet (UK): 1680 pz
  • Master (outer) case length: 435 mm
  • Print technology: Inkjet printing
  • Pallet height (UK): 1120 mm
  • Master (outer) case width: 310 mm
  • Package weight: 142 g
  • Compatibility: Epson L800
  • Quantity per master (outer) case: 30 pz
  • Pallet length (UK): 120 cm
  • Master (outer) case height: 160 mm
  • Type: Original
  • Pallet width (UK): 100 cm
  • Package width: 62 mm