LG 24BK550Y-B
24” Full HD IPS Monitor
Key Features
- Full HD IPS Display
- Ergonomics for Perfect Working Conditions
- Advanced Tech Design
- Built-in Power for Orderly Workspaces
- Mini PC Connection Available
- PVC-Free: No Noxious Materials
LG 24BK550Y-B 24” Full HD IPS Monitor Key Features Full HD IPS Display Ergonomics for Perfect Working Conditions Advanced Tech Design Built-in Power for Orderly Workspaces Mini PC Connection Available PVC-Free: No Noxious Materials!
24” Full HD IPS Monitor
Key Features
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Κατασκευαστής MON | |
| Τύπος Οθόνης MON | |
| Τεχνολογία Oθόνης MON | |
| Τύπος Panel MON | |
| Συχνότητα Hz MON | |
| HDMI MON | |
| USB MON | |
| Speakers MON | |
| HDR MON | |
| Πρόσθετα MON | Aspect Ratio 16:9, Pixel Pitch 0.275, Γωνία Θέασης 178/178, Color Gamut 72% sRGB, 16.7 Million Color, Tilt -5/+35, Swivel ±180, Pivot 90, Height 130mm, 2x 1.2W Speaker, Cables included: DVI-D;HDMI;USB;PC Audio |