LG 24BK550Y-B 23.8″ LED IPS Full HD Monitor
Κωδικός etd.gr: 1336381
Παραλαβή σε 30 ημέρες
  • Κατασκευαστής: LG
  • Τύπος Οθόνης: Monitor
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: IPS
  • Μέγεθος Οθόνης: 23.8
Άτοκες Δόσεις: Έντοκες δόσεις:
LG 24BK550Y-B
24” Full HD IPS Monitor
Key Features
  • Full HD IPS Display
  • Ergonomics for Perfect Working Conditions
  • Advanced Tech Design
  • Built-in Power for Orderly Workspaces
  • Mini PC Connection Available
  • PVC-Free: No Noxious Materials
SKU: 1336381 Categories: , ,
Weight9 kg
Aspect Ratio 16:9, Pixel Pitch 0.275, Γωνία Θέασης 178/178, Color Gamut 72% sRGB, 16.7 Million Color, Tilt -5/+35, Swivel ±180, Pivot 90, Height 130mm, 2x 1.2W Speaker, Cables included: DVI-D;HDMI;USB;PC Audio