LG 24MB37PY-B 23.8″ LED IPS Full HD Monitor
Ergonomic IPS monitor 24" with smart energy savingΔιαστάσεις: 56!
Κωδικός etd.gr: 1347180
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
  • Κατασκευαστής: LG
  • Τύπος Οθόνης: Monitor
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: IPS
  • Μέγεθος Οθόνης: 23.8
SKU: 1347180 Categories: , ,
Weight 9 kg
Aspect Ratio 16:9, Γωνία Θέασης 178/178, Tilt -5/+20, Pivot 90, Height 130mm, 2x 1W Speaker