LG 27GN950-B 27″ LED IPS 144Hz 4K Ultra HD Gaming Monitor with FreeSync Premium Pro/G-Sync Compatible
000:1, 1MS, 144Hz, 3840x2160, 2x HDMI/DISPLAY PORT/3x USB/HP OUT, GAMING, 3YW andamp; 0 PIXEL!
Κωδικός etd.gr: 1346222
Παραλαβή σε 30 ημέρες
  • Μέγεθος Οθόνης: 27
Άτοκες Δόσεις: Έντοκες δόσεις:
LG MONITOR 27GN950-B, LCD TFT NANO IPS LED, UHD 4K, 27″, 16:9, 400 CD/M2, 5.000.000:1, 1MS, 144Hz, 3840×2160, 2x HDMI/DISPLAY PORT/3x USB/HP OUT, GAMING, 3YW andamp; 0 PIXEL.
SKU: 1346222 Categories: , ,
Weight 15 kg
Συχνότητα Hz MON
Τεχνολογία Sync MON
Aspect Ratio 16:9, Γωνία Θέασης 178/178, 1.07 Billion Color, Tilt -5/+15, Pivot 90, Height 110mm, hdr-600, HDMI@60Hz/DP@144Hz(only w/RTX16/20,RX5500 & DSC On)