LG 27MK430H-B 27″ LED IPS Full HD Monitor with AMD FreeSync
LG MONITOR 27MK430H-B, LCD TFT IPS LED, 27", 16:9, 250 CD/M2, 5000000:1, 5MS, 1920x1080, HDMI/D-SUB/HP OUT, 2YW & 0 PIXEL!
Κωδικός etd.gr: 1328799
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
  • Κατασκευαστής: LG
  • Τύπος Οθόνης: Monitor
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: IPS
  • Μέγεθος Οθόνης: 27
SKU: 1328799 Categories: , ,
Weight 12 kg
Συχνότητα Hz MON
Τεχνολογία Sync MON
Aspect Ratio 16:9, Pixel Pitch 0.275, Γωνία Θέασης 178/178, Color Gamut: NTSC 72%, 16.7 Million Color, Tilt -5/+20, Max Resolution: (D-Sub) 1920×1080@60Hz; (HDMI) 1920×1080@75Hz