LG 27MK430H-B 27″ LED IPS Full HD Monitor with AMD FreeSync
LG MONITOR 27MK430H-B, LCD TFT IPS LED, 27", 16:9, 250 CD/M2, 5000000:1, 5MS, 1920x1080, HDMI/D-SUB/HP OUT, 2YW & 0 PIXEL!
Κωδικός etd.gr: 1328799
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
- Κατασκευαστής: LG
- Τύπος Οθόνης: Monitor
- Τεχνολογία Oθόνης: LED
- Τύπος Panel: IPS
- Μέγεθος Οθόνης: 27
Τιμή:
Ποσότητα:
Μεταφορικά:
Εντός Λεκαν. Αθηνών Δωρεάν
Αντικαταβολή:
Εντός Λεκαν. Αθηνών Δωρεάν
Άτοκες Δόσεις:
Έντοκες δόσεις:
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Κατασκευαστής MON | |
| Τύπος Οθόνης MON | |
| Τεχνολογία Oθόνης MON | |
| Τύπος Panel MON | |
| Συχνότητα Hz MON | |
| Τεχνολογία Sync MON | |
| HDMI MON | |
| USB MON | |
| Speakers MON | |
| HDR MON | |
| Πρόσθετα MON | Aspect Ratio 16:9, Pixel Pitch 0.275, Γωνία Θέασης 178/178, Color Gamut: NTSC 72%, 16.7 Million Color, Tilt -5/+20, Max Resolution: (D-Sub) 1920×1080@60Hz; (HDMI) 1920×1080@75Hz |