LG 27UL850-W 27″ LED IPS 4K Ultra HD Monitor with AMD FreeSync
Κωδικός etd.gr: 1337127
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
  • Κατασκευαστής: LG
  • Τύπος Οθόνης: Monitor
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: IPS
  • Μέγεθος Οθόνης: 27
Άτοκες Δόσεις: Έντοκες δόσεις:
Μεγάλη γωνία θέασης με IPS Panel
LG 27UL850-W
Οθόνη 27” IPS Panel VESA DisplayHDR™ 400 USB Type-C™ Radeon FreeSync™
  • VESA DisplayHDR™ 400
  • sRGB 99% (Τυπ.)
  • Τρίπλευρη σχεδίαση κυριολεκτικά χωρίς περιθώριο
  • USB Type-C™
  • Τεχνολογία Radeon FreeSync™
  • Εργονομική βάση στήριξης (ύψος/περιστροφή/κλίση)
SKU: 1337127 Categories: , ,
Weight 12 kg
Συχνότητα Hz MON
Τεχνολογία Sync MON
Aspect Ratio 16:9, Pixel Pitch 0.155, Γωνία Θέασης 178/178, 1.07 Billion Color, Tilt -5/+20, Height 110mm, Pivot 90, 2x 5W Speaker, Cables: HDMI;DP;USB-C