LG 34WN80C-B
Κυρτό μόνιτορ 34” UltraWide™ QHD (3440 x 1440) IPS
- Κυρτή οθόνη UltraWide™ 34 ιντσών
- Ανάλυση 3440 x 1440
- USB Type-C™
- Οθόνη IPS
- sRGB 99% (Τυπ.)
- HDR10
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Κατασκευαστής MON | |
| Τύπος Οθόνης MON | |
| Τεχνολογία Oθόνης MON | |
| Τύπος Panel MON | |
| Συχνότητα Hz MON | |
| HDMI MON | |
| USB MON | |
| Speakers MON | |
| HDR MON | |
| Πρόσθετα MON | Aspect Ratio 21:9, Pixel Pitch 0.233, Γωνία Θέασης 178/178, 1.07 Billion Color, Tilt -5/+15, Height 110mm, Curve 1800R, 3-Side Virtually Borderless Design, Cables: HDMI;USB-C |
| Υποστήριξη VESA MON | |
| DOA MON |
Array
[key] => d64a340bcb633f536d56e51874281454
[product_id] => 530
[variation_id] => 0
[variation] => Array
[quantity] => 1
[data_hash] => b5c1d5ca8bae6d4896cf1807cdf763f0
[line_tax_data] => Array
[subtotal] => Array
[1] => 50.1483871
[total] => Array
[1] => 50.1483871
[line_subtotal] => 208.9516129
[line_subtotal_tax] => 50.15
[line_total] => 208.9516129
[line_tax] => 50.15
[data] => WC_Product_Simple Object
[object_type:protected] => product
[post_type:protected] => product
[cache_group:protected] => products
[data:protected] => Array
[name] => DELL P2719HC 27" LED IPS Full HD Monitor
[slug] => dell-p2719hc-27-quot-led-ips-full-hd-monitor
[date_created] => WC_DateTime Object
[utc_offset:protected] => 0
[date] => 2021-08-26 07:45:02.000000
[timezone_type] => 1
[timezone] => +00:00
[date_modified] => WC_DateTime Object
[utc_offset:protected] => 0
[date] => 2021-08-26 07:45:03.000000
[timezone_type] => 1
[timezone] => +00:00
[status] => publish
[featured] =>
[catalog_visibility] => visible
[description] =>
Μεγάλη γωνία θέασης με IPS Panel
Οθόνη Dell 27 USB-C: P2719HC
Μετασχηματίστε την εργασία σας
Βελτιστοποιήστε το χώρο εργασίας σας με αυτήν την οθόνη των 27" που διαθέτει συνδεσιμότητα USB-C, μικρό εμβαδόν βάσης και χαρακτηριστικά που ενισχύουν την παραγωγικότητα.
[short_description] =>
[sku] => 1325008
[price] => 259.10
[regular_price] => 259.10
[sale_price] =>
[date_on_sale_from] =>
[date_on_sale_to] =>
[total_sales] => 0
[tax_status] => taxable
[tax_class] =>
[manage_stock] =>
[stock_quantity] =>
[stock_status] => instock
[backorders] => no
[low_stock_amount] =>
[sold_individually] =>
[weight] => 12
[length] =>
[width] =>
[height] =>
[upsell_ids] => Array
[cross_sell_ids] => Array
[parent_id] => 0
[reviews_allowed] =>
[purchase_note] =>
[attributes] => Array
[pa_kataskeyastis-mon] => WC_Product_Attribute Object
[data:protected] => Array
[id] => 17
[name] => pa_kataskeyastis-mon
[options] => Array
[position] => 1
[visible] => 1
[variation] =>
[pa_typos-othonis-mon] => WC_Product_Attribute Object
[id] => 18
[name] => pa_typos-othonis-mon
[options] => Array
[position] => 2
[visible] => 1
[variation] =>
[pa_technologia-othonis-mon] => WC_Product_Attribute Object
[id] => 19
[name] => pa_technologia-othonis-mon
[position] => 3
[pa_typos-panel-mon] => WC_Product_Attribute Object
[id] => 20
[name] => pa_typos-panel-mon
[position] => 4
[pa_megethos-othonis-mon] => WC_Product_Attribute Object
[id] => 21
[name] => pa_megethos-othonis-mon
[position] => 5
[pa_analysi-othonis-mon] => WC_Product_Attribute Object
[id] => 22
[name] => pa_analysi-othonis-mon
[position] => 6
[pa_antithesi-mon] => WC_Product_Attribute Object
[id] => 23
[name] => pa_antithesi-mon
[position] => 7
[pa_foteinotita-mon] => WC_Product_Attribute Object
[id] => 24
[name] => pa_foteinotita-mon
[position] => 8
[pa_chronos-apokrisis-mon] => WC_Product_Attribute Object
[id] => 25
[name] => pa_chronos-apokrisis-mon
[position] => 9
[pa_sychnotita-hz-mon] => WC_Product_Attribute Object
[id] => 26
[name] => pa_sychnotita-hz-mon
[position] => 10
[pa_hdmi-mon] => WC_Product_Attribute Object
[id] => 28
[name] => pa_hdmi-mon
[position] => 12
[pa_usb-mon] => WC_Product_Attribute Object
[id] => 29
[name] => pa_usb-mon
[position] => 13
[pa_speakers-mon] => WC_Product_Attribute Object
[id] => 30
[name] => pa_speakers-mon
[position] => 14
[pa_hdr-mon] => WC_Product_Attribute Object
[id] => 31
[name] => pa_hdr-mon
[position] => 15
[pa_syndesi-mon] => WC_Product_Attribute Object
[id] => 32
[name] => pa_syndesi-mon
[position] => 16
[%cf%80%cf%81%cf%8c%cf%83%ce%b8%ce%b5%cf%84%ce%b1-mon] => WC_Product_Attribute Object
[id] => 0
[name] => Πρόσθετα MON
[0] => Aspect Ratio 16:9, Pixel Pitch 0.311, Γωνία Θέασης 178/178, 16.7 Million Color, Tilt -5/+21, Swivel ±45, Pivot 90, Height 130mm, Normal mode: 8ms;Fast mode: 5ms - GtG, Cables Included: Power Cable;USB-C Cable (C to C);DisplayPort (DP) Cable