LG 35WN75C-B
Μόνιτορ με κυρτή οθόνη 35” UltraWide™ QHD HDR VA
- UltraWide™ QHD 35 ιντσών
- HDR10
- sRGB 99%
- AMD FreeSync™
- Ρυθμός ανανέωσης 100 Hz
- USB Type-C™
LG 35WN75C-B Μόνιτορ με κυρτή οθόνη 35'' UltraWide™ QHD HDR VA UltraWide™ QHD 35 ιντσών HDR10 sRGB 99% AMD FreeSync™ Ρυθμός ανανέωσης 100 Hz USB Type-C™!
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Κατασκευαστής MON | |
| Τύπος Οθόνης MON | |
| Τεχνολογία Oθόνης MON | |
| Τύπος Panel MON | |
| Συχνότητα Hz MON | |
| Τεχνολογία Sync MON | |
| HDMI MON | |
| USB MON | |
| Speakers MON | |
| HDR MON | |
| Πρόσθετα MON | Aspect Ratio 21:9, Pixel Pitch 0.238, Γωνία Θέασης 178/178, 16.7 Million Color, Tilt -5/+15, Height 110mm, Curve 1800R, 2x 7W Speaker, HDMI: 3440×1440@85Hz;DP/USB-C: 3440×1440@100Hz, Cables: HDMI;DP;USB-C |