LG 49WL95C-W 49″ LED IPS UltraWide Dual QHD Monitor Curved
LG 49WL95C-W Μόνιτορ LG UltraWide Dual QHDΟθόνη UltraWide Dual QHD (5120x1440) PBP, 3PBP / Dual Controller USB Type-C™ Στερεοφωνικά ηχεία 2 x 10 W / Πλούσια μπάσα HDR 10 Βάση με δυνατότητα ρύθμισης ύψους/κλίσης/περιστροφής στον κατακόρυφο άξονα!
Κωδικός etd.gr: 1343271
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
  • Κατασκευαστής: LG
  • Τύπος Οθόνης: Monitor Curved
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: IPS
  • Μέγεθος Οθόνης: 49
Άτοκες Δόσεις: Έντοκες δόσεις:
LG 49WL95C-W
Μόνιτορ LG UltraWide Dual QHD
  • Οθόνη UltraWide Dual QHD (5120×1440)
  • PBP, 3PBP / Dual Controller
  • USB Type-C™
  • Στερεοφωνικά ηχεία 2 x 10 W / Πλούσια μπάσα
  • HDR 10
  • Βάση με δυνατότητα ρύθμισης ύψους/κλίσης/περιστροφής στον κατακόρυφο άξονα
SKU: 1343271 Categories: , ,
Weight35 kg
Aspect Ratio 32:9, Pixel Pitch 0.234, Γωνία Θέασης 178/178, 1.07 Billion Color, Tilt -5/+15, Swivel ±15, Height 110mm, 2x 10W Speaker, Curve 3800R, Cables: DP;HDMI;USB-C