LG UltraGear 24GL650-B 23.6″ LED TN 144Hz Full HD Gaming Monitor with AMD FreeSync
Κωδικός etd.gr: 1345478
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
  • Κατασκευαστής: LG
  • Τύπος Οθόνης: Gaming Monitor
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: TN
  • Μέγεθος Οθόνης: 23.6
Άτοκες Δόσεις: Έντοκες δόσεις:
LG 24GL650-B
Οθόνη 24” UltraGear™ για παιχνίδια
Key Features
  • Οθόνη TN 23,6 ιντσών Full HD (1920×1080)
  • Ρυθμός ανανέωσης 144Hz
  • 1ms (GTG)
  • Τεχνολογία Radeon FreeSync™
SKU: 1345478 Categories: , ,
Weight 10 kg
Συχνότητα Hz MON
Τεχνολογία Sync MON
Aspect Ratio 16:9, Pixel Pitch 0.272, Γωνία Θέασης 160/170, 16.7 Million Color, Tilt -2/+15, Height 110mm, WW: 1ms (GtG at Faster);KR: 2ms (GtG at Faster), Cables: DP