LG UltraGear 27GL650F-B 27″ LED IPS 144Hz Full HD Gaming Monitor with FreeSync/G-Sync Compatible
LG 27GL650F-B Οθόνη IPS 27'' FHD (1920 x 1080) Συμβατότητα με NVIDIA G-Sync® Τεχνολογία Adaptive-Sync HDR10 IPS με sRGB 99% Ρυθμός ανανέωσης 144 Hz 1 ms MBR!
Κωδικός etd.gr: 1345203
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
  • Κατασκευαστής: LG
  • Τύπος Οθόνης: Gaming Monitor
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: IPS
  • Μέγεθος Οθόνης: 27
Άτοκες Δόσεις: Έντοκες δόσεις:
LG 27GL650F-B
Οθόνη IPS 27” FHD (1920 x 1080)
  • Συμβατότητα με NVIDIA G-Sync®
  • Τεχνολογία Adaptive-Sync
  • HDR10
  • IPS με sRGB 99%
  • Ρυθμός ανανέωσης 144 Hz
  • 1 ms MBR
SKU: 1345203 Categories: , ,
Weight 15 kg
Συχνότητα Hz MON
Τεχνολογία Sync MON
Aspect Ratio 16:9, Pixel Pitch 0.311, Γωνία Θέασης 178/178, 16.7 Million Color, Tilt -5/+15, Height 110mm, Pivot 90, Cables: DP