LG 27GN800-B
Οθόνη 27” UltraGear™ QHD IPS 1ms (GtG) για παιχνίδια, συμβατή με NVIDIA® G-SYNC®
- Οθόνη 27″ QHD (2560×1440)
- Ρυθμός ανανέωσης 144 Hz
- IPS 1 ms (GtG)
- HDR10 και sRGB 99% (Τυπ.)
- Συμβατότητα με NVIDIA G-Sync®
- AMD FreeSync™ Premium
LG 27GN800-B Οθόνη 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms (GtG) για παιχνίδια, συμβατή με NVIDIA® G-SYNC® Οθόνη 27" QHD (2560x1440) Ρυθμός ανανέωσης 144 Hz IPS 1 ms (GtG) HDR10 και sRGB 99% (Τυπ!