LG UltraGear 27GN800-B 27″ LED IPS 144Hz Wide Quad HD Gaming Monitor with FreeSync Premium/G-Sync Compatible
LG 27GN800-B Οθόνη 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms (GtG) για παιχνίδια, συμβατή με NVIDIA® G-SYNC® Οθόνη 27" QHD (2560x1440) Ρυθμός ανανέωσης 144 Hz IPS 1 ms (GtG) HDR10 και sRGB 99% (Τυπ!
Κωδικός etd.gr: 1346739
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
  • Κατασκευαστής: LG
  • Τύπος Οθόνης: Gaming Monitor
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: IPS
  • Μέγεθος Οθόνης: 27
Άτοκες Δόσεις: Έντοκες δόσεις:
LG 27GN800-B
Οθόνη 27” UltraGear™ QHD IPS 1ms (GtG) για παιχνίδια, συμβατή με NVIDIA® G-SYNC®
  • Οθόνη 27″ QHD (2560×1440)
  • Ρυθμός ανανέωσης 144 Hz
  • IPS 1 ms (GtG)
  • HDR10 και sRGB 99% (Τυπ.)