SAMSUNG C27T550F 27″ LED VA Full HD Monitor Curved with AMD FreeSync
Κωδικός etd.gr: 1348315
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
  • Κατασκευαστής: SAMSUNG
  • Τύπος Οθόνης: Monitor Curved
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: VA
  • Μέγεθος Οθόνης: 27
Άτοκες Δόσεις: Έντοκες δόσεις:
Optimum curvature: Introducing the boldest curve ever accomplished. This milestone, born from years of relentless innovation, changes the shape of visual display and pioneers the future of monitor technology. Easy on the eyes: In comparison to conventional monitors that have less curve, 1000R closely fits the human field of view for less eye strain. The whole screen can be seen in just one glance to limit visual fatigue, even during sustained use. Minimalist design: Next-generation design. The virtually borderless display’s striking aesthetic is enhanced by a fabric-textured backside and premium-quality slim metal stand. The result is a monitor that won’t just catch eyes, but complements any interior, too. What gamers want: Welcome to your new playground. AMD FreeSync delivers seamless gaming, while 75Hz makes scenes smooth. This flawless imagery comes together with Game Mode and the renowned 1000R curve for intensely realistic immersion.
SKU: 1348315 Categories: , ,
Weight12 kg
Συχνότητα Hz MON
Τεχνολογία Sync MON
Aspect Ratio 16:9, Γωνία Θέασης 178/178, 16.7 Million Color, Tilt -3/+20, Curve 1000R, 2x 5W Speaker, Cables: HDMI