SAMSUNG S32AM700 SMART 31.5″ LED VA 4K Ultra HD Monitor
32" Smart Monitor με Ασύρματη Συνδεσιμότητα και UHD ανάλυση Η πρώτη οθόνη υπολογιστή της Samsung που καλύπτει τις ανάγκες σας σε εργασία και ψυχαγωγία Η οθόνη για κάθε πλευρά της ζωής!
Κωδικός etd.gr: 1350138
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
  • Κατασκευαστής: SAMSUNG
  • Τύπος Οθόνης: Monitor
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: VA
  • Μέγεθος Οθόνης: 31.5
Άτοκες Δόσεις: Έντοκες δόσεις:
32″ Smart Monitor με Ασύρματη Συνδεσιμότητα και UHD ανάλυση
SKU: 1350138 Categories: , ,
Weight 15 kg
Υποστήριξη VESA MON
e-shop - ETD.gr | Epsilon Teledata
Your Cart
Array
    [key] => 1f0e3dad99908345f7439f8ffabdffc4
    [product_id] => 19
    [variation_id] => 0
    [variation] => Array
    [quantity] => 1
    [data] => WC_Product_Simple Object
            [object_type:protected] => product
            [post_type:protected] => product
            [cache_group:protected] => products
            [data:protected] => Array
                    [name] => Epson L1800, L800 Cyan (EPST67324A)
                    [slug] => epson-l1800-l800-cyan-epst67324a
                    [date_created] => WC_DateTime Object
                            [utc_offset:protected] => 0
                            [date] => 2021-08-25 16:10:43.000000
                            [timezone_type] => 1
                            [timezone] => +00:00
                    [date_modified] => WC_DateTime Object
                            [utc_offset:protected] => 0
                            [timezone_type] => 1
                            [timezone] => +00:00
                    [status] => publish
                    [featured] =>
                    [catalog_visibility] => visible
  • Quantity per pallet: 3360 pz
  • Quantity per pack: 1 pz
  • Package depth: 163 mm
  • Master (outer) case weight: 6.87 g
  • Cartridge capacity: Standard Yield
  • Pallet height: 510 mm
  • Country of origin: Indonesia
  • Ink type: Dye-based ink
  • Package type: box
  • Printing colours: Photo cyan
  • Pallet width: 80 cm
  • Package height: 40 mm
  • Quantity per pallet layer: 600 pz
  • Pallet length: 120 cm
  • Quantity per pallet layer (UK): 750 pz
  • Quantity per pallet (UK): 4800 pz
  • Master (outer) case length: 280 mm
  • Print technology: Inkjet printing
  • Pallet height (UK): 510 mm
  • Master (outer) case width: 45 cm
  • Package weight: 108 g
  • Compatibility: Epson L800
  • Quantity per master (outer) case: 30 pz
  • Pallet length (UK): 120 cm
  • Master (outer) case height: 20.5 cm
  • Type: Original
  • Pallet width (UK): 100 cm
  • Package width: 40 mm