LG 35WN75C-B 35″ LED VA 100Hz UltraWide QHD Monitor Curved with AMD FreeSync
LG 35WN75C-B Μόνιτορ με κυρτή οθόνη 35'' UltraWide™ QHD HDR VA UltraWide™ QHD 35 ιντσών HDR10 sRGB 99% AMD FreeSync™ Ρυθμός ανανέωσης 100 Hz USB Type-C™!
Κωδικός etd.gr: 1345206
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
  • Κατασκευαστής: LG
  • Τύπος Οθόνης: Monitor Curved
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: VA
  • Μέγεθος Οθόνης: 35
Άτοκες Δόσεις: Έντοκες δόσεις:
LG 35WN75C-B
Μόνιτορ με κυρτή οθόνη 35” UltraWide™ QHD HDR VA
  • UltraWide™ QHD 35 ιντσών
  • HDR10
  • sRGB 99%
  • AMD FreeSync™
  • Ρυθμός ανανέωσης 100 Hz
  • USB Type-C™
SKU: 1345206 Categories: , ,
Weight 20 kg
Συχνότητα Hz MON
Τεχνολογία Sync MON
Aspect Ratio 21:9, Pixel Pitch 0.238, Γωνία Θέασης 178/178, 16.7 Million Color, Tilt -5/+15, Height 110mm, Curve 1800R, 2x 7W Speaker, HDMI: 3440×1440@85Hz;DP/USB-C: 3440×1440@100Hz, Cables: HDMI;DP;USB-C