LG 27GL650F-B
Οθόνη IPS 27” FHD (1920 x 1080)
- Συμβατότητα με NVIDIA G-Sync®
- Τεχνολογία Adaptive-Sync
- HDR10
- IPS με sRGB 99%
- Ρυθμός ανανέωσης 144 Hz
- 1 ms MBR
LG 27GL650F-B Οθόνη IPS 27'' FHD (1920 x 1080) Συμβατότητα με NVIDIA G-Sync® Τεχνολογία Adaptive-Sync HDR10 IPS με sRGB 99% Ρυθμός ανανέωσης 144 Hz 1 ms MBR!
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Κατασκευαστής MON | |
| Τύπος Οθόνης MON | |
| Τεχνολογία Oθόνης MON | |
| Τύπος Panel MON | |
| Συχνότητα Hz MON | |
| Τεχνολογία Sync MON | |
| HDMI MON | |
| USB MON | |
| Speakers MON | |
| HDR MON | |
| Συνδέση MON | 2x HDMI (ver 2.0), 1x DisplayPort (ver 1.4), 1x HeadPhone Out (3.5mm) |
| Πρόσθετα MON | Aspect Ratio 16:9, Pixel Pitch 0.311, Γωνία Θέασης 178/178, 16.7 Million Color, Tilt -5/+15, Height 110mm, Pivot 90, Cables: DP |