LG UltraGear 27GL650F-B 27″ LED IPS 144Hz Full HD Gaming Monitor with FreeSync/G-Sync Compatible
LG 27GL650F-B Οθόνη IPS 27'' FHD (1920 x 1080) Συμβατότητα με NVIDIA G-Sync® Τεχνολογία Adaptive-Sync HDR10 IPS με sRGB 99% Ρυθμός ανανέωσης 144 Hz 1 ms MBR!
Κωδικός etd.gr: 1345203
Παράδοση 1 - 3 ημέρες
  • Κατασκευαστής: LG
  • Τύπος Οθόνης: Gaming Monitor
  • Τεχνολογία Oθόνης: LED
  • Τύπος Panel: IPS
  • Μέγεθος Οθόνης: 27
Άτοκες Δόσεις: Έντοκες δόσεις:
LG 27GL650F-B
Οθόνη IPS 27” FHD (1920 x 1080)
  • Συμβατότητα με NVIDIA G-Sync®
  • Τεχνολογία Adaptive-Sync
  • HDR10
  • IPS με sRGB 99%
  • Ρυθμός ανανέωσης 144 Hz
  • 1 ms MBR
SKU: 1345203 Categories: , ,
Weight 15 kg
Συχνότητα Hz MON
Τεχνολογία Sync MON
Aspect Ratio 16:9, Pixel Pitch 0.311, Γωνία Θέασης 178/178, 16.7 Million Color, Tilt -5/+15, Height 110mm, Pivot 90, Cables: DP
Υποστήριξη VESA MON
DOA MON
e-shop - ETD.gr | Epsilon Teledata
Your Cart
Array
    [key] => 6512bd43d9caa6e02c990b0a82652dca
    [product_id] => 11
    [variation_id] => 0
    [variation] => Array
    [quantity] => 1
    [data] => WC_Product_Simple Object
            [object_type:protected] => product
            [post_type:protected] => product
            [cache_group:protected] => products
            [data:protected] => Array
                    [name] => HP USB External DVDRW Drive (F6V97AA)
                    [slug] => hp-usb-external-dvdrw-drive-f6v97aa
                    [date_created] => WC_DateTime Object
                            [utc_offset:protected] => 0
                            [date] => 2021-08-25 16:06:22.000000
                            [timezone_type] => 1
                            [timezone] => +00:00
                    [date_modified] => WC_DateTime Object
                            [utc_offset:protected] => 0
                            [timezone_type] => 1
                            [timezone] => +00:00
                    [status] => publish
                    [featured] =>
                    [catalog_visibility] => visible
                    [description] =>
                    [short_description] =>
                    [sku] => 1334326
                    [price] => 35.98
                    [regular_price] => 35.98
                    [sale_price] =>
                    [date_on_sale_from] =>
                    [date_on_sale_to] =>
                    [total_sales] => 0
                    [tax_status] => taxable
                    [tax_class] =>
                    [manage_stock] =>
                    [stock_quantity] =>
                    [stock_status] => instock
                    [backorders] => no
                    [low_stock_amount] =>
                    [sold_individually] =>
                    [weight] => 1
                    [length] =>
                    [width] =>
                    [height] =>
                    [upsell_ids] => Array
                    [cross_sell_ids] => Array
                    [parent_id] => 0
                    [reviews_allowed] =>
                    [purchase_note] =>
                    [attributes] => Array
                            [pa_%cf%84%cf%8d%cf%80%ce%bf%cf%82-odd] => WC_Product_Attribute Object
                                    [data:protected] => Array
                                            [id] => 3
                                            [name] => pa_τύπος-odd
                                            [options] => Array
                                                    [0] => 17
                                            [position] => 3
                                            [visible] => 1
                                            [variation] =>
                                            [id] => 4
                                            [name] => pa_σύνδεση-odd
                                            [options] => Array
                                                    [0] => 18
                                            [position] => 4
                                            [visible] => 1
                                            [variation] =>
                            [pa_%cf%87%cf%81%cf%8e%ce%bc%ce%b1-odd] => WC_Product_Attribute Object